27 stycznia 2020 Wyłączono

Z Widelcem Na Szlaku

przez formatsadm

Uwaga nowość! Przedstawiamy nowy program kulinarno – podróżniczy „Z widelcem na szlaku”. Robert Porowski zabierze Was w fascynującą podróż po manufakturach kulinarnych. Odwiedzimy rodzime winiarnie, serowarnie, pasieki czy browary rzemieslnicze. Format nigdy nie był emitowany. Zapraszamy do kontaktu.

27 stycznia 2020 Wyłączono

Zapraszamy do współpracy Twórców.

przez formatsadm

Masz pomysł na program tv? Chciałbyś się spełnić jako producent lub reżyser formatu? Zapraszamy do kontaktu. Jeśli zainteresuje nas Twój pomysł, możemy podjąć się współprodukcji, a nastepnie wprowadzić Twój program na rynek. Przyjmujemy pomysły na każdym etapie produkcji. Zapraszamy!

27 stycznia 2020 Wyłączono

Współpraca z ONET.PL (VOD.PL)

przez formatsadm

Nasza współpraca z portalem Onet.pl zaowocowała emisją naszych produkcji na platformie VOD.PL. Współpraca dotyczy takich formatow jak: „Dobre bo Polskie”, „Nieźle ziółko” czy „Adam, pomóż!”. Zapraszamy na VOD.Pl

20 kwietnia 2019 Wyłączono

Imprezka z wróżbami

przez formatsadm

Imprezka z wróżbami jest interaktywnym programem, w którym wróżka Oriana w ciekawy i niekonwencjonalny sposób odpowiada na wizji na pytania od widzów. Program utrzymany jest w wesołej stylistyce, zapraszani są ciekawi goście oraz nawiązywana jest ciągła interakcja z widzami. W programie emitowane jest dużo muzyki, prezentowane są konkursy oraz plotki z życia gwiazd.

20 kwietnia 2019 Wyłączono

Zdrowotne ABC

przez formatsadm

Misją programu jest, w sposób dostępny dla odbiorcy, przekazanie ważnych informacji dotyczących szeroko pojętego dbania o zdrowie. Seria zawiera 12 odcinków, a ich tematem przewodnim są sposoby radzenia sobie z chorobami cywilizacyjnymi takimi jak .nadwaga, bóle kręgosłupa,, nerwica, bezsenność, cukrzyca, choroby krążenia itd.

20 kwietnia 2019 Wyłączono

Z pasją przez życie

przez formatsadm

Anna Kalata – znana ze swoich przemian celebrytka, zaprosi swoich rozmówców do studia i porozmawia z nimi o ich pasjach. W programie wystąpią ciekawe osoby znane z pierwszych stron gazet, jak również nietuzinkowi hobbyści i pasjonaci różnych dziedzin od żeglarstwa, po astronomię.

20 kwietnia 2019 Wyłączono

Horoskop

przez formatsadm

Program prezentujący horoskop dla każdego znaku zodiaku. Horoskop to doskonałe uzupełnienie ramówki oraz dodatkowy przychód w postaci aktywności Premium SMS.

Wróżka Oriana – wróżka pokoleniowa , karciarka, wróży z kart klasycznych znana z programów ezoterycznych w wielu telewizjach mi.n TVN i Polsat

20 kwietnia 2019 Wyłączono

Quizomania

przez formatsadm

„Quizomania” jest programem typu Call TV polegającym na odgadywaniu przez telewidzów zagadek prezentowanych na ekranie. Widz który na antenie prawidłowo odgadnie zagadkę otrzymuje określoną nagrodę pieniężną. W każdym z odcinków prezentowanych jest kilka zagadek o różnym stopniu trudności co za tym idzie o różnej kwocie do wygrania. Prezenterka w umiejętny sposób buduje napięcie w taki sposób aby wygenerować określone dochody od początku do końca programu. Program zrealizowany jest w technice wirtualnego studia.