Ciastko z dziurką

INFO:

OPIS:

W roli prowadzących wystąpią Monika Rebelak – redaktor naczelna serwisu dla kobiet Obcasy.pl, i Tomasz Brzoza Brzeziński – dziennikarz radiowy. Już wcześniej mieli okazję prowadzić ten program na antenie lokalnej stacji radiowej – z powodzeniem.
– Program jest luźną rozmową na tematy związane z dniem codziennym, ma pokazać LUDZKĄ twarz celebryty, aktora artysty i – co trudne – polityka! – mówi prowadzący Tomasz Brzoza Brzeziński. – Nie boimy się stawiać trudnych pytań, żartować „prosto w twarz” czy jasno pytać: „Czy to się opłaca?”. Chcemy, by każdy z gości był sobą, a nie odgrywał rolę – podkreśla.
Program w założeniu ma być nagrywany bez cięć, więc gdy pytanie padnie, to odpowiedź może zaskoczyć, powalić lub… zastanowić. Wiemy już, że zagoszczą w programie m.in. Bogusław Linda, Krystyna Janda Joanna Kołaczkowska, Maciej Miecznikowski, Jasiek Borkowski, Patryk Vega, Iwona Guzowska, Katarzyna Walter, Przemek Saleta i Hardkorowy Koksu. Monika Rebelak zapewnia, że nie będą to schematyczne wywiady, do których niektórzy widzowie mogą być przyzwyczajeni. – Rozmawiamy z ciekawymi osobowościami w niestandardowy sposób. Wykorzystujemy w rozmowie atrybuty, np. podczas rozmowy z Anną Gornostaj mieliśmy pierścień Arabelli, bo pani Ania dubbingowała Arabellę. Przy rozmowie z Olgą Bończyk – plastelinę, bo chciałaby, aby ktoś potraktował ją właśnie jak plastelinę, obdarł z urody, dodał króliczych zębów, aby mogła pokazać, jaka jest w środku – opowiada redaktorka.
Oboje prowadzący stanowią skrajne przeciwieństwa, ale łączy ich jedno – chęć pokazania swoich gości i rozmaitych zagadnień od różnej, w tym również tej męsko-damskiej strony.

SCREENY: